Untitled photo

Jestem fotografem

Mam duże szczęście. Wykonuję pracę, którą kocham. Czerpię z tego inspirację i satysfakcję. Cały czas. Od zawsze.

Nazywam się Beata Szwabowicz. Jestem fotografem z Poznania. Zajmuję się fotografią ślubną, portretową, rodzinną. Druga ważna grupa usług to: fotografia wnętrz, wirtualne spacery oraz zdjęcia i video dla firm.

Mam certyfikat rekomendowanego fotografa w programie Google dla firm Street View Trusted. Jako fotograf, współpracuję w zakresie fotografii wnętrz z globalnym portalem Airbnb. Uczestniczę w programie Nikon NPS dla zawodowych fotografów.

Na liście moich klientów znajdują się m.in.: Volkswagen, Goodman, Muszkieterowie, Zeiss, Spółdzielcza Grupa Bankowa, Galeria Pestka, Galeria Posnania, Viando, Allora Collection, Packaging Polska oraz agencje Auchan, miniMAL, agencje reklamowe, drukarnie, wydawnictwa.

Mam bardzo duże doświadczenie zarówno w pracy z klientem korporacyjnym, jak i dziećmi, rodzinami, parami ślubnymi, modelami profesjonalnymi i amatorami.

Zdobyłam ocenę celującą broniąc tytułu magistra sztuki na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu u prof. Stefana Wojneckiego w zakresie: Realizacja obrazu filmowego, telewizyjnego i fotografia, specjalność fotografia.

Już na czwartym roku studiów (będąc jedynym studentem na roku) zostałam wykładowcą ASP w Poznaniu. Moją pracę z tego okresu znajdziecie na okładkach podręczników studentów fotografii.

W 1999 r. wykonałam ostatnie zdjęcia aparatem analogowym.

Karierę fotografa zawdzięczam rodzicom. Przygotowywali mnie do niej od 10 roku życia, chociaż sami nie są fotografami. Mogę powiedzieć, że fotografia jest całym moim życiem. W każdym znaczeniu tego słowa…

Zapraszam do współpracy! Jakich zdjęć potrzebujesz?

Beata Szwabowicz

tel. +48 606 999 412

Powered by SmugMug Owner Log In